Zasady współpracy Ponad 8 lat na rynku!!!

PRACE MAGISTERSKIE, PRACE LICENCJACKIE, PISANIE PRAC MAGISTERSKICH, PISANIE PRAC LICENCJACKICH

 

Współpracując z nami masz pełne zadowolenie.

Nasze motto brzmi: ,,wysoka jakość – niska cena’’. 
 
Napisz do nas e – maila podając: tytuł ( temat ) pracy, objętość i termin obrony lub oddania promotorowi. 

Pragniemy aby Klient był w pełni zadowolony z wykonywania naszych usług a obrona zaliczona na ,, 5 „ .

Oferujemy bardzo szybkie pisanie prac, zaangażowanie, wysoką jakość stały kontakt, ochronę poprzez program Plagiat.pl  oraz  

możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty. 
 
Podejmujemy się tematów z różnych dziedzin ale zawsze i wyłącznie tylko takich na których się znamy .Działamy w branży już na tyle długo, zatem znamy wszystkie kruczki, na które klient mógłby natrafić. Zawsze prognozujemy terminy  by klient mógł przedstawić promotorowi  plan pracy wcześniej. Dzięki doświadczeniu stawiamy wyłącznie na uczciwą ofertę!
 

Współpraca z naszą firmą zaczyna się w momencie podjęcia przez klienta decyzji o jej zakwestionowaniu, a mianowicie podaniu tematu pracy, objętości( ilości stron ) i czasu jej realizacji.

1. Jeśli nasi eksperci uznają, że możemy podjąć się danej pracy to znaczy mamy odpowiednie kompetencje i zdążymy, wówczas zaczynamy omawiajac kolejne szczegóły takie jak (np. cena). Możesz nam zaufać!!! 2. Najpierw zaczynamy od przygotowania planu pracy (spis treści) lub piszemy według schematu podanego przez zamawiającego. Daną pracę czy to zaliczeniową, licencjacką, magisterską czy też doktorską piszemy etapami tzn. po jednym rozdziale otrzymując go od nas w formie elektronicznej jako plik.
 
Na napisanie pracy potrzebujemy od 2 do 4 tygodni. Możemy też przygotować pracę w tempie ekspresowym w ciągu 7-10 dni.
Płatności za kolejne  rozdziały podane w planie pracy dokonywane będą przez zamawiającego tylko i wyłącznie po otrzymaniu danego rozdziału ( tzn. otrzymają Państwo kolejny rozdział jeśli ten wcześniejszy zostanie uregulowany .
Gdy praca zostanie przez zamawiającego ostatecznie przyjęta nastąpi końcowe rozliczenie.

Za dodatkową opłatą dołączamy szczegółowy raport z programu Plagiat.pl – dzięki temu będziesz mieć 100℅ pewności, że tekst pracy nie jest z nikąd bezprawnie skopiowany lub przepisany bez skrupułów.

Całość pracy lub jej poszczególne rozdziały wysyłamy pocztą elektroniczną tak jak wcześniej już zaznaczyliśmy w formie plików*.doc edytora tekstu Word. Bardzo ważne jest również dostarczenie poprzez e -maila  wszelakich uwag oraz wskazówek promotora dotyczących stylu i struktury pracy, układu technicznego oraz bibliografii.

 
Jeśli nie masz pojęcia jak zacząć pisać daną pracę żeby osiągnąć zamierzony cel edukacyjny. Jeśli chcesz obronić się na ,,5” napisz do nas a nasi eksperci pomogą Ci w każdym temacie.
 
 
Piszemy od początku do końca a zaczynamy od podstaw czyli od: planu pracy, kolejnych rozdziałów następujących jeden po drugim a kończąc na bibliografii oraz podsumowaniu ( zakończeniu ). Nie kopiujemy z internetu oraz nie powielamy innych prac. Plagiat nie wchodzi w ogóle w gre . Umożliwiamy naszym klientom współtworzenie naszych opracowań poprzez stały kontakt. Wszelkie poprawki, które klient chce uwzględnić będą na każdym etapie brane pod uwagę i skrupulatnie analizowane. Pomagamy również w wyborze literatury, tworzeniu planu pracy oraz analizie materiałów.
 
Przygotowujemy dla Państwa wzory następujących typów opracowań: 
 
1.Wszelkiego typu prace zaliczeniowe 2.Recenzje, streszczenia, opracowania
3.Prace magisterskie 4.Prace licencjackie
5.Prace inżynierskie 7.Artykuły naukowe
8.Prace doktorskie